ADWORDS ÇALIŞMASI

ADWORDS ÇALIŞMASI

İnternet ile birlikte sıradanlıklardan uzaklaşmak ve yenilikler ile fark edilmek mecburiyetine giren firmaların ilk başvuru noktası haline gelen google reklamlarıdır.Google reklamları ile ilgili internette birçok başvuru noktası var olduğu gibi herbiri farklı farklı tarifeler ile akılları karıştırmaktalar.
Etza Design olarak google reklamlarında uygulamamız tamamen firmalar (reklam verenler) açısından avantajlı olması yönündedir . Google reklamlarında kullanıcılar anahtar kelimeler ile arama yaptıklarında , arama sonuçlarının üstünde ,yanında ve alt kısmında reklam alanlarında reklam bölümleri oluşacak ve kullanıcıların direk olarak ilgilendikleri firmaları görebilmesi mümkün olacaktır.
Sizde google reklamları vererek , sizinle ilgili arama yapan kişilere ulaşabilirsiniz. Google reklamları vermek için çok esnek bütçeler ile kendi belirlediğiniz rakamları kullanabilir , isterseniz 100 TL isterseniz 100.000 TL reklam bütçesi oluşturabilirsiniz. Günlük bütçeler ile görüntülenme sayınızı artırmanız ve beklediğiniz reklam gelirlerine erişmeniz mümkün olacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz