Etza Design | Hakkımızda

2000 yılından günümüze kadar uzanan bir süreç ile yayınlarına ve hizmetlerine devam etmekte olan ekibimiz , web tasarım konusunda sürekli gelişen teknolojiyi takip etmiş mutlak suretle gerekli olan en iyiyi sizlere sunmayı hedef olarak kendisine belirlemiştir.

Öncelik olarak Eskişehir de web tasarım , internet reklamcılığı , görsel danışmanlık ve bilişim alt yapı danışmanlığı konuları ile ilgilenmiştir. Çalışmalarımızı Eskişehir ile sınırlandırmayıp tüm Türkiye ile devam ederek eskiye göre daha çok büyümüş ve partnerlerimiz ile birlikte daha da güçlenmiş durumdayız.

Bir çok sektörde olduğu gibi bilişim ve teknoloji sektöründeki çürük elmaların ayıklanması için , müşterilerimizi kendimize yakın ve büyük bir ailenin bireyleri olarak kabul ediyoruz. Böylelikle hem firmalar hem de bizler kazanıyor , sektördeki gerekli olan arzı sağlamaya çalışıyoruz.


Web tasarımı ile ilgili yenilikleri takip eden ekibimiz , gerekli olan donanımlarını her daim canlı tutabilmek için kendini geliştiriyor ve eğitime her zaman vakit ayırıyor.

Eğer sizde firmanızın ihtiyacı olan web sitesi için Doğru , Güvenilir , Dürüst bir ekibe ihtiyaç duyuyorsanız ETZA DESiGN Web Tasarım Ebiki sizler için ideal çözüm ortağınız olacaktır.